Bve Medikal Sağlık Ürünleri San. Tic. A.Ş , Bve Medikal Sağlık Ürünleri San. Tic. A.Ş , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Bve Medikal Sağlık Ürünleri San. Tic. A.Ş , Bve Medikal Sağlık Ürünleri San. Tic. A.Ş , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

BVE MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş

Sektördeki deneyimlerimiz neticesinde 2014 senesinde kurulmuş olan BVE Medikal Sağlık Ürünleri A.Ş. kendi imalatı olan Kupamat, Rhinobebe, Optinell markalarının Türkiye'de imalat dağıtım ve ihracaatını yapmaktadır. 

Firmamızın amacı, tüketicilere en ekonomik, kalite ve geniş ürün çeşitliliği ile en iyi hizmeti verebilmektedir.Firmamız, son yıllarda pek çok yeni arge yapmış konusunda ülkemizdeki en güvenilir temsicilerindendir. Dünya standartlarında ürünlerimizi Türkiye ve Dünya çapında müşterilerimiz için güvenilir, hızlı, fark yaratan bir çözüm ortağı olma ilkesiyle yola devam ediyoruz. 

Merkezi Antalya'da olan; şirketimiz satış operasyonlarınıda Antalya’dan yürütmekte olup tüm Türkiye çapında bölge müdürlükleri ve iyi yapılanmış bayi ağıyla hizmet veren BVE Medikal, tüketicilerin yalnızca mevcut istek ve beklentilerini değil, gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini de anlamak ve karşılayabilmek üzere yapılanmıştır. 

Hem bölgemiz de, hem Türkiye’de ve Dünya'da tüketicilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek, kaliteli ürünler sunmaktır.  

Firmamızda Kaliteli Yönetim Sistemi şartlarının sürekliliğini sağlayarak sürekli gelişmeyi, dünya standartlarındaki en üstün hizmet kalitesine ulaşmayı hedeflemekteyiz. 

Her zaman kaliteli ürünler ve ürün çeşitliliği İstenilen ürüne istenilen zamanda ulaşabilme imkanı

Kendi imalatı olan Rhinobebe markalı ürünlerin Global pazarlara ihracaatını gerçekleştirmektir.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması temel felsefemizdir

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et